Bydlete ve svém domě

Chcete rychle bydlet? Uvažujete o stavbě nového rodinné domu? Dřevostavby jsou pro vás přímo ideální řešení. Naše stavební firma Vám zaručí rychlou realizaci s poskytnutím co nejkvalitnějších služeb včetně poradenství a indivuláního přístupu, kreativnost řešení návrhu a to vše v cenově dostupné relaci.
Výše vyjmenované výhody mají dřevostavby z několika příčin. Cenově dostupné relaci přizpívá faktor nízké hmotnosti stavby, což má vliv na větší množství dopravených prefabrikátů na stavbu. Díly na stavbu jsou připravné k přímé montáži, která se provádí na místě. Celá stavba je tzv. suchá, to znamená, že po celou dobu výstavby vašeho domunemusíme brát ohled na jakoukoliv změnu počasí ani teplot. Toto vše přizpívá k rychlé výstavbě, tím pádem sníženým nákladům na pracovní sílu.

Kvalita srovnatelná se zděnými domy

Rychlost, cena, přírodní materiály aní nízká hmotnost se neodráží na kvalitě a odolnosti domu. Desítky spokojených zákazníků již ve svém dřevěném domě bydlí a nemohou si vynachválit výborné izolační vlastnosti jaké dřevostavby nabízí. Taktéž jedním z plusů je ušetření místa při vlastní výstavbě díky síle stěn a nižší energetické náklady způsobené výbornou akumulaci vzduchu v interiéru stavby. Takže…do toho.